Kiremit catı

Kiremit-catı
İletişim

2,291 Gösterim

0 Yorumlar

Yazdır

Favorilerine ekle

Kiremit catı

Telefon: 0530 205 47 62
GSM 1 : 0532 246 65 21 Çatı Kaplama Hizmetleri kiremit çatı sistemleri
Reroofing çatı sökülmesi ve yerine geçer; tamir veya yeni çatı yükleme öncesinde değiştirilmesi gerekebilir kusurları yanıp sönen, kuru çürüklüğü, yanlış çivilenmiş kaplama, mantolama hasar ya da de-laminasyon olarak kusurları açığa çatı alt tabakayı ortaya çıkarmak için eski çatı tüm katmanları kaldırarak. Zamanında çatı yerine tüm hava zararlardan korur gibi en önemli ev veya bina bakım biri olabilir; güneş, yağmur, rüzgar, yapısal olarak sağlam bir çatı olması kar potansiyel zararlardan evinizin içini korur. Uygun tavan havalandırma shingle uzun ömürlü sağlamak için bir zorunluluktur. Bir Başlık 24 uyumlu serin çatı sistemi sağlamaktır Sacramento ve çevresinde CertainTeed Solaris Enerji Tasarrufu ve Energy Star puan çatı zona sunabilir.
Reroofing eski yağmur olukları değiştirmek için mükemmel bir zaman, yedek seçenekleri şunlardır; EZ kilit oluk ekran panellerinin kurulumu, boyalı dikişsiz standart OG “7 1/2” fasya, 5 1/2 “fasya, OG tipi, 6 arasında değişen boyutlarda boyasız galvaniz ve K-Guard Yaprak Bedava. T ve T Çatı Sacramento & çevreleyen alanlarda evinizde ücretsiz yeniden çatı tahmin sağlayacaktır.
T ve T Çatı sağlamak çatı onarımı Sacramento hizmet ve çevresinde :
Biz çatılarda her çeşit kaçak onarım özen, onarım havalandırma ve yanıp sönen, varmint hasarı
Çatı onarım çalkalayın ve çatı bakımı sallamak biz eksik ve / veya bölünmüş katran kağıt açığa sallar bulmak için tüm çatı yürüyecek. Böyle maruz tar kağıt, kaplama yeniden çivileme gevşek zona, sallar ve kalça ve sırt gibi diğer onarım / bakım kırık onarmak ve bölünmüş sallar. Katran kağıt Onarım ve maruz tar kağıt kapsayacak şekilde sedir shingle şim kullanarak eksik sallar ve kalça ve sırt değiştirin.

Website Link Visit Link Here
Category