Mebran catı

mebran-cati
İletişim

2,831 Gösterim

0 Yorumlar

Yazdır

Favorilerine ekle

Mebran catı

Tek Kat Membranlar
TPO

Termoplastik tek katlı çatı membranları hızlı büyüyen ticari çatı ürünleri arasında yer alıyor ve bunların birçok performans ve kurulum avantajları için endüstrinin geniş kabul kazanmıştır. Isı yansıtıcı ve enerji verimli çatı sistemleri için talep arttıkça, termoplastik poliolefin (TPO) tek katlı çatı membranları ultraviyole, ozon ve kimyasal maddelere maruz kalma olağanüstü direnç sağlamaya devam.

TPO Faydaları

Gelişmiş enerji verimliliği için olağanüstü yansıma. Beyaz yansıtıcı EPA ENERGY STAR® gereklerini aşan ve Cool Çatı Derecelendirme Konseyi ile listelenir su yüzüne çıktı.
Üstün çatı performansı. TPO ultraviyole (UV) radyasyonu, ozon, kimyasal maddelere maruz kalma ve mikrobiyal büyüme bozulmaya karşı olağanüstü dayanıklılık sergiler.
Mükemmel dayanıklılık ve yüksek dayanım. TPO en ince kumaş takviyeli membran delinme, yırtılma ve aşınma direnci gelişmiş sağlar.
Olağanüstü rüzgar direnci. TPO Geniş Kaynak Sistemleri geleneksel tek kaynak sistemlere göre daha yüksek rüzgar yükselme dereceleri sağlamaktadır.
Basit ve ekonomik kurulum. Isı kaynak dikişleri birlikte üst ve alt yaprak eklenmesi ile homojen bir bağ oluşturmaktadır. dikişler aslında zarının kendisinden daha güçlüdür.
EPDM

Son 45 yılda, EPDM acil ve uzun vadeli çözümler çatı hem sunarak endüstri çapında kabul ve saygı görmüştür. Bu süre zarfında, EPDM da düşük eğimli çatı pazarında bazı etkileyici sayılar gömülmüştü etti. Geçen yıl olduğu gibi, çatı müteahhitleri çatı membran 20 milyar artı metrekarelik temsil aşkın 500.000 garanti EPDM çatı sistemleri, yüklü vardı. Başka hiçbir tek katlı sistemi bile yakın geliyor. Yeni inşaat tarafında, EPDM bir milyardan fazla feet kare yılda belirtilir. EPDM Çatı Derneği’ne göre, siyah EPDM çatılar kuzey ABD’de çatı kurulumları fazla% 52 (yukarıdaki ASHRAE İklim Bölgeleri 4 ve) oluşturmaktadır. Dahası, Ulusal Çatı Müteahhitler Birliği, ticari düşük eğimli çatı pazarının% 25’ini elinde yeni inşaat için o lider yapmak ve uygulamaları reroofing ile EPDM bağlıyor. Hava yeteneği daha EPDM çatılar başka tek katlı zarın daha mevcut envanter gerçekleştirmeye devam neden önemli nedenidir. Mükemmel ayrışma özelliklerine ek olarak, EPDM üstün rüzgar, dolu ve yangın dayanımı sunan düşük bakım çatı sistemidir.

EPDM aynı, TPO Sistemleri Mekanik Ekli ve Tam Uygulanan, balast mevcuttur.

Ince bir zar alt satırında şişmanlatıyor mı?

Tabii, şimdilik. Ama böyle Wal-Mart ve Lowe olarak ülkenin en anlayışlı, alt-line çalışan bazı işletmelerin, 60 mil TPO 45-mil kendi standartlarını arttı neden düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Bir çatı kısa vadeli bir yatırım değil ve bu nedenle, çatı maliyeti sadece yüklü maliyeti karşılaştırıldığında, tüm ömrü boyunca analiz edilmelidir. uzun vadeli faydalar anlamakta ilk adım kalın zar neden daha iyi olduğunu bilmektir.

BUR nedir? (Katran ve çakıl)

Built-Up Çatı Sistemleri çatı kullanarak çatı üzerinde birden fazla su yalıtım membranı tabakalarının inşaat malzemesi ve sıcak asfalt hissettim gerektirir. Sonuç olarak, bunlar, kontrol edilmediğinde, erken çizilmeler, bölme yol darbe ve hemen su tabakası içinden suyun daha perkolasyon çevresel işçilik ve bir dizi faktöre bağlıdır. Ultraviyole ışığa son derece kötü direnç bu faktörleri birleştirin ve “önceden üretilmiş” tek katlı çatı sistemleri, ticari çatı sistemleri pazarı domine neden görmek kolaydır.

Neden Tek Kat akıllı bir seçimdir …

Tek katlı çatı geleneksel BUR (inşa çatılar) üzerinden çok sayıda avantaj sunuyor. Bu, (40 yıl yaşam beklentisi kadar) uzun bir ömrü vardır mukavemet, dayanıklılık sağlar, Çevre dostu, malzeme ve renklerin çeşitli mevcuttur. Tek katlı çatı sistemleri, hızlı kurulum ve hafif yapı avantajları sunuyoruz. Bu sistemler yüksek delinme ve yırtılma direnci, mükemmel boyutsal kararlılık ve yüksek bir gerilme mukavemeti sağlayabilir. Onlar ozon ve UV ışınlarına maruz, aşırı hava koşulları, kimyasallar ve yangın üstün direnç sunar. Yükleme sırasında, ağır teçhizat gereklidir ve membran sert havalarda uygulanabilir.

Onarımlar, Yedek ve Bakım

Biz gelen, bina sahipleri ve yöneticileri için çeşitli hizmetler sağlayan acil çatı onarımı için sürekli çatı bakımı veya mevcut bir çatı değiştirilmesi .

Çatı Garanti

Bir binanın çatı sistemi unsurlara karşı ilk savunma hattıdır. Bir Firestone veya Carlisle garanti gücü ile çatı sistemi yatırımı korumak ve düzenli bakım yoluyla çatının ömrünü uzatmak. Carlisle ve Firestone malzeme ve işçilik kapsayan tam sistem garantisi çeşitli seçenekler sunuyoruz. Ticari çatı sistemine bağlı olarak, garanti şartları beş yıl kapsamlı bir hayır dolarlık sınırı, 30 yıl garanti değişebilir.

Website Link Visit Link Here
Category