Teras kapatma

teras-kapatma
İletişim

2,856 Gösterim

0 Yorumlar

Yazdır

Favorilerine ekle

Teras kapatma

Telefon: 0530 205 47 62
GSM 1 : 0532 246 65 21 Teres kapatma işleri için bize ulaşın daha ekonomik ve bir çok alternatif model fiyat garantisi ile hizmet almak istiyorsanız bir telefon kadar sizlere yakınız.Teras Kapatma Modelleri; Terasınızı evinizle bütün etmeye hazırmısınız. Bilindiği gibi kış mevsiminde mevsim şartlarında buzlanma ve su birikintisi oluşması teras kullanım alanını azaltmaktadır.Yazın ise kuş pisliği insanı çileden çıkarır doğrusu uzmanlar grup olarak yeni nesil teras kapatma modellerimiz ile istanbul geneli hizmet veriyoruz.Teras kapamanın en büyük yararı aşırı ısı kaybını engellemektedir. Isı yalıtımlı cam sistemlerimiz ile kışın soğuk seviyesini en alt dereceye indirmesidir. Terasın üstünün kapalı olmasıyla birlikte çatı görevi görmesi ısı kaybının önlenmesine neden olmaktadır.
Teras kapamanın ana nedenlerinden birisi teras üzerine kışın yağan yağmur ve karın meydana gelen don olaylarıyla birlikte seramik ve derzlerde zarara yol açmasıdır. Buzlar eridiği anda terastan akan sular çatlaklardan konut içerisine girmektedir.
Teras kapatma bu sorunları sona erdirecektir. Teras kapatmanın bir diğer nedeni ise ısı kaybını önlemesidir.Daire üzerinin kapalı olması ve terasın çatı görevi görmesi ısıda ciddi bir tasarruf sağlayabilir.Teras Kapatma Modelleri Hakkında Daha Fazlası İçin Telefon: 0530 205 47 62
GSM 1 : 0532 246 65 21

Yorumlar